Kurumsal

VİZYONUMUZ

Ürün grubu olarak motor supapları, supap gaydları, baga üretimi ve üstelik her türlü araca ait motor parçalarının üretimini ve diğer üretici imkânlarını da kısmi ölçüde kullanarak kendi garantisi altında pazarlamaktadır. SUNEX üretiminin %72’sini ihracata %28’ini ise iç pazara sunmaktadır. Firmamız; Türk Standartları Enstitüsü’nün TS11147 supap standardı, TS11148 supap gaydı standardı gibi standartlara uygun üretim yapmaktadır.

Otomotiv sektöründe, günümüzün ve geleceğin motorlu araçlarının ihtiyaçlarını karşılayan, performans, güvenilirlik ve kalite değerlerini standart hale getiren  SUNEX, motor aksamında yer alan subap, gayd ve baga parçalarında Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde kolay ulaşılabilen ve bol seçenekli ürünlerle piyasaya hitap etmekte ve Dünya’nın tüm ülkelerine hitap etme felsefesi ile yoluna devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimiz hammaddeden piyasaya sunulmasına kadar üretim, pazarlama ve lojistik faaliyetler; ISO 9001-2008 kalite yönetim sistemi standardı şartları ışığında  SUNEX markası, müşterisi ile buluşmaktadır.

Tesisimizden piyasaya hareket eden her pakette bulunan ürünler, %100 nihai mekanik  ve teknik değerlendirmeden geçerek SUNEX markasını alır.

SUNEX markası ile Dünyanın her bölgesinde, her motorlu araca montaj edilen ürünlerimiz, %100 müşteri memnuniyetini karşılama ilkesi ile hareket edildiğinden her zaman aynı güven ve kalite anlayışını taşımaktadır. Kısacası;  yeryüzünde hareket eden her motorlu araca, kalitede SUNEX diyoruz.

If you do, it essaysheaven.com will take you 10 years to land your traditional publishing deal, too